• ساعت : ۱۴:۳۱:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ 
    /  7
بازدید سرپرست دانشگاه از دانشكده دندانپزشكی
دکتر شهرام صیادی سرپرست دانشگاه به همراه معاون آموزشی دانشگاه از تمام بخش های دانشکده دندانپزشکی بازدید کرد

در این بازدید سرپرست دانشگاه از تمام بخش های آموزشی ، درمانی و تشخیصی دانشکده دندانپزشکی بازدید و با مسئولان و کارکنان این دانشکده دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست دانشگاه در این بازدید از نزدیک در جریان نحوه ارایه خدمات درمانی به مراجعان و روند آموزشی دانشجویان ، پروژه در حال ساخت دانشکده  و فعالیت های جاری ، قرار گرفت. 

دکتر سمیه خرمیان رییس دانشکده در حاشیه این بازدید طی نشستی با حضور سرپرست دانشگاه ضمن ارایه گزارشی از وضعیت موجود و اقدامات انجام شده در بخش های مختلف دانشکده به مسایل و چالش ها این حوزه پرداخت. 

در ادامه دکتر شهرام صیادی سرپرست دانشگاه عنوان کرد حسن تدبیر مدیریتی و توانمندی و غیرت کاری همکاران در دانشکده دندانپزشکی مشهود است. از همه عزیزانی که در این راستا تلاش می کنند متشکرم. با برنامهریزی، اهداف به بهترین شکل محقق می شوند . باید برای اعضای هیات علمی انگیزه ایجاد شود تا در جهت تحقق اهداف سازمانی فعالانه عمل کنند.

وی ضمن اشاره به ظرفیت های خوب دانشکده دندانپزشکی در بخش های آموزشی، تشخیصی و درمانی اظهار داشت: خوشبختانه این دانشکده از امکانات و تجهیزات خوبی برخوردار است و با بهره گیری از تمام ظرفیت ها باید در مسیر توسعه و ارتقا تخصصی سلامت دهان و دندان در استان گام برداشت. 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0