• ساعت : ۱۳:۲۶:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
    /  7
اولین نشست سرپرست دانشگاه علوم پزشكی البرز با اعضای هیات رییسه
صبح امروز با حضور مدیر کل بازرسی وزارت بهداشت مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد‌

به گزارش روابط عمومی دانشگاه. صبح امروز دکتر شهرام صیادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز در اولین روز حضور خود در دانشگاه با اعضای هیات رییسه دانشگاه دیدار و گفتگو کرد. 
این نشست  با حضور مدیر کل بازرسی وزارت بهداشت برگزار شد و  با اهدای لوح تقدیر از سوی وزیر بهداشت از  خدمات و فعالیت های دکتر فتحی در دوران تصدی ریاست دانشگاه تقدیر شد و حکم انتصاب دکتر صیادی نیز به ایشان ابلاغ شد 

این نشست که با هدف آشنایی و معارفه سرپرست دانشگاه با دانشگاه و اعضای هیات رییسه برگزار شد ، اعضای هیات رییسه ضمن معرفی و سابقه اجرایی خود به تشریح خلاصه ای از عملکرد، چالش ها ، ظرفیت های حوزه فعالیت خود پرداختند.
در این نشست قابلیت ها و چالش های استان در حوزه سلامت در بخش های بهداشت، درمان،غذا و دارو ، توسعه،  آموزش علوم پزشکی ، تحقیقات و فناوری و دانشجویی و فرهنگی و ... توسط معاونین مربوطه تشریح شد و سرپرست دانشگاه در جریان خلاصه ای از اقدامات و برنامه های در حال اجرا دانشگاه قرار گرفت.
دکتر شهرام صیادی، سرپرست دانشگاه در ادامه ضمن قدردانی از خدمات و فعالیت های دکتر فتحی گفت: این مسئولیت خطیر  که به اینجانب واگذار شده به عنوان سنگری مقدس می دانم و تا لحظه ای که در این سنگر خدمت می کنم تمام تلاش خود را برای کسب رضای خدا و مردم خواهم داشت. 
وی به کیفیت دوران خدمت به مردم اشاره کرد و افزود: زمان و دوام خدمت رسانی و مسئولیت و سمت مهم نیست و آنچه ارزشمند است خدمت خالصانه و با کیفیت است و تمام تلاشم بر این خواهد بود تا زمانی که توفیق خدمت دارم با تمام وجود عمل کنم تا زمانی که از مسئولیت کنار میروم نام نیک و عمل نیک بماند.
وی در ادامه از همه ی معاونین ، مدیران و مسئولان در دانشگاه خواست با تمام نیرو و با هدف و برنامه به مسیر خدمت رسانی ادامه دهند و میزان را نتیجه مثبت ، عملکرد و تلاش دانست .
دکتر صیادی تاکید کرد: آنچه ماندگار و جاودان خواهد بود عملکرد است و غیر از این هیچ چیزی مانا نیست.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0