• ساعت : ۱۷:۱۳:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ 
    /  4
جلسه ستاد كرونا دانشگاه با حضور رییس دانشگاه و روسای بیمارستان ها از طریق وبینار برگزار شد
دکتر فتحی : ۹۰ درصد ظرفیت تخت های استان به کرونا اختصاص می یابد


به گزارش روابط عمومی دانشگاه. ظهر امروز دکتر فتحی رییس دانشگاه در نشست کنترل و مدیریت بیماری کرونا در جمع معاونین و اعضای ستاد و همچنین روسای بیمارستان های استان گفت : در شرایط بحرانی تخت های بیمارستانی ضروری است مدیریت تخت به دقت انجام شود. 
وی از مسئولین بیمارستان ها خواست به سرعت کمیته ترخیص بیماران در جهت تسریع بیماران با شرایط مساعد تشکیل شود تا بیماران با وضعیت ثابت و خوب ادامه ی مراقبت و پیگیری های درمانی را از منزل دریافت کنند. 
دکتر فتحی خواست  هیچ اعمال غیراورژانسی و درمانی را در تمامی بیمارستان های استان انجام نشود و ۹۰درصد ظرفیت تخت های هر بیمارستان به بیماران کرونایی و ۱۰ درصد به بیماران اورژانسی غیر کرونایی تخصیص یابد.
رییس دانشگاه  روند راه اندازی کلینیک موقت درمان سرپایی بیماران کرونایی را در بیمارستان های استان  مورد بررسی قرار داد و از روسا خواست با قید فوریت این کلینیک ها راه اندازی شود تا مردم در روند درمانی با کمترین مشکل مواجهه شوند. 

وی خواست از تمام ظرفیت پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها استفاده شود.

در این جلسه چالش ها و  ظرفیت های درمانی و تجهیزاتی بیمارستان ها با حضور رییس دانشگاه و معاونین در پیک چهارم کرونا با توجه به سیر بسیار افزایشی کرونا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و راهکار های لازم با توجه به شرایط موجود در بخش بهداشت ، درمان و دارو سنجیده شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0