• ساعت : ۰:۲۵:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ 
پیام تبریك رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارك رمضان
دکتر فتحی رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه ضیافت الهی ، از مردم خواست تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند

متن پیام به شرح زیر است : 

بسمه تعالی

شَهْرُ رَمَضانَ‏ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ

ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی، فرصتی برای دعا و نیایش، تهذیب نفس  و برخورداری از مواهب الهی است.

امسال  در حالی به میهمانی خداوند در ماه مبارک رمضان میرویم که دنیا و کشور عزیزمان درگیر مقابله و مبارزه با ویروس کروناست و نزدیک به ۱۳ ماه است که مدافعان سلامت در راه نجات جان هم میهنان  مجاهدت و ایثارگری می کنند . در این راه مقدس  عزیزانی را به عنوان شهدای راه سلامت از دست دادیم که ان شاء الله در این ماه مبارک دعای خیر مردم عزیز و قدرشناس بدرقه ی راه مدافعان سلامت و موجب آرامش و شادی روح شهدای سلامت باشد .

 امید است در ماه رحمت الهی  با نیایش های شبانه درلیالی پرفیض قدر، شاهد  شفای بیماران دردمند و بازگشت آرامش و سلامتی  به کشور عزیزمان و سراسر جهان باشیم. 

 ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن ماه رحمت الهی، ماه نزول قرآن کریم، ماه بندگی خالصانه و تهذیب نفس، از درگاه خداوند سبحان، برای مدافعان سلامت، تندرستی و خلوص نیت، برای شهدای سلامت و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا، شادی روح و آرامش ابدی و برای بندگان مخلص و پرهیزگار، برکت روز افزون آرزومندم و از همه ی مردم فهیم استان می خواهم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از دورهمی های مختلف هر چند محدود و خانوادگی به کنترل این بیماری در موج چهارم کمک کنند. 

دکتر محمد فتحی 

رییس دانشگاه 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0