• ساعت : ۱۱:۳۹:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
    /  4
بازدید معاون وزیر از بیمارستان فردیس
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه مدیر کل منابع فیزیکی و توسعه امور عمرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پروژه در حال ساخت بیمارستان 260 تخت خوابی شهرستان فردیس .

صبح امروز دکتر سید کامل  تقی نژاد و مهندس ساکی  و رییس دانشگاه  از روند اجرایی ساخت بیمارستان فردیس بازدید کردند. 


دکتر محمد فتحی رئیس دانشگاه عنوان کرد شهرستان فردیس با جمعیتی حدود پانصد هزار نفر فاقد  تخت بیمارستانی می باشد .  مجوز ساخت این بیمارستان سال 95 اخذ  شده است و تا پایان سال 99 ساخت فضای فیزیکی انجام خواهد شد  و انتظار میرود در سال 1400 به بهره برداری برسد. 
وی افزود : متراژ زیر بنایی این پروژه حدود 21000 متر مربع می باشد و پیشرفت فیزیکی پروژه تا کنون  65 درصد بوده است  .
رییس دانشگاه تاکید کرد :  تلاش بر این است که این  بیمارستان کاربری جنرال داشته باشد و  بتوانیم تمام  تخصص ها را در این بیمارستان داشته باشیم . 

در حاشیه این بازدید دکتر سید کامل تقوی نژاد ضمن قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی و سایر عوامل اجرایی که در ساخت این پروژه همکاری داشته اند  بیان کرد پیشرفت و ساخت این پروژه برای ما از حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که این منطقه با وجود جمعیت بالا و مهاجرت پذیری زیاد فاقد تخت بیمارستانی است . ساکنین فردیس  نیازمند توجه ویژه دولت هستند .
وی افزود :  خوشبختانه روند انجام پروژه به خوبی پیش رفته است و تمام مسئولین باید دست به دست هم با بهره گیری  از تمام اعتبارات کشوری و استانی در جهت پیشرفت سریع پروژه همکاری کنند. 
وی افزود : تامین سریع  تجهیزات و نیروی انسانی نیز باید در دستور کار قرار بگیرد .

مهندس ساکی مدیر کل منابع فیزیکی و توسعه امور عمرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد : خوشبختانه پروژه مسیر پیشرفت را به خوبی طی می کند از تمام مدیران وزارت خانه که توجه ویژه ای به ساخت این پروژه داشته اند  و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین فنی دانشگاه که با تلاش خود پروژه را هدایت می کنند کمال سپاس و قدردانی را دارم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.1.0