چهارشنبه, 7 آبان 1399
  • ساعت : ۱۴:۴۵:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ 
    /  5
به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی
دیدار سرپرست دانشگاه با فرمانده كل نیروی انتظامی استان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه – صبح امروز نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی البرز با فرماندهی نیروی انتظامی و رونمایی از شعار همه با هم برای امنیت و سلامت برگزار شد.

 

در این دیدار دکترمحمد  فتحی سرپرست  دانشگاه  ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول گفت:  این هفته را به نیروهای خدوم و با اقتدار نیروی انتظامی که شبانه روزی در جهت حفظ و ارتقای امنیت تلاش می کنند تبریک می گویم و قدردان زحمات این عزیزان به جهت تلاشهای  بی وقفه در حفظ و حراست از امنیت و اقتدار این مرزوبوم هستیم. 
وی در ادامه از خدمات و فعالیت های نیروی انتظامی در مقابله با کرونا تقدیر کرد و افزود: بی شک شکست کرونا نیازمند همکاری و تعامل همه ی دستگاه ها و سازمان ها بوده و به تنهایی وزارت بهداشت و یا دانشگاه علوم پزشکی نمی تواند برای مقابله با کرونا اقدام کند. 
دکتر فتحی با تاکید بر شعار هفته ی نیروی انتظامی " همه با هم برای امنیت و سلامت " است اظهار داشت: نیروهای انتظامی نیز مانند نیروهای بهداشتی و درمانی بی وقفه و بدون تعطیلی در حال خدمت هستند و  در دوران کووید 19  به صورت شبانه روزی در کنار پرسنل درمانی در بیمارستانها ، مراکز درمانی و جاده ها به سیستم سلامت کشور کمک می کنند.   

در ادامه سردار محمدیان ضمن تشکر و خسته نباشید به تمام کادر بهداشت و   درمان  گفت: نیروی انتظامی با تمام توان به صورت شبانه روزی حاضر به انجام هر گونه مأموریت در راستای کمک و یاری و بهبود سلامت جامعه و  در خدمت کادر درمانی است .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0