چهارشنبه, 7 آبان 1399
  • ساعت : ۲۲:۴۷:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ 
سرپرست دانشگاه از اعمال محدودیت های تردد برون شهری در البرز قدردانی كرد
دکتر محمد فتحی سرپرست دانشگاه با تاکید بر وضعیت قرمز و بحرانی استان البرز خاطر نشان کرد : اعمال محدودیت های عبور و مرور به ویژه برای استان های پر ترددی مانند البرز در کنترل بیماری کرونا بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

 وی از شهروندان محترم  و مردم فهیم در رعایت محدودیت های اعمال شده قدردانی کرد و افزود : از  مسوولین اجرای طرح محدوديت هاي سفر هاي بين استاني در ستاد مدیریت کرونا استان ، استاندار محترم ، فرماندار و مسئولین انتظامی و راهداری در اجرای  محدودیت های عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی استان تشکر می کنم. 

🔶دكتر فتحي در ادامه از  استاندار محترم   قدرداني کرد  كه  از ابتداي شيوع اين بيماري با حمايت و پشتيباني خالصانه ،  ياري گر كادر بهداشت و درمان در  استان بوده اند . 

🔶وي در ادامه از نيروي انتظامي  ، پلیس راهور    در  نظارت و اجراي  طرح محدوديت هاي سفر هاي بين استاني تشکر کرد و  گفت :  اين محدوديت ها تاثير به سزايي در جلوگيري از انتشار بيشتر بيماري كرونا دارد و در دو هفته ی آینده همکاری مردم و اعمال این محدودیت ها تاثیر مثبت خود را در کاهش مبتلایان خواهد گذاشت. 
🔶سرپرست دانشگاه با بیان اینکه لازم است  در تعطیلات آتی اجرای این محدودیت ها ادامه داشته  باشد افزود :  در شرايط  حساس  و بحرانی كرونايي قرار داریم و  از مردم استان البرز می خواهیم  تا با رعایت  پروتكل هاي بهداشتي به نیروهای بهداشتی و درمانی در  کنترل و کاهش این بیماری  کمک کنند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0