• ساعت : ۱۵:۱۲:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ 
    /  2
صبح امروز در نشست ستاد مقابله با كرونا دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه مطرح شد
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز : تامین واکسن آنفولانزا در فصل پاییز با ظرفیت بالا انجام شود / تله مدیسین (پزشکی از راه دور) در فصل پاییز فعالانه عمل کند

 

⭕️ دکتر حسین کریم عنوان کرد :  مدیریت تولید و نظارت و کیفیت ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید با هماهنگی  استانداری  باشد و کمیته های ویژه ای در این خصوص تشکیل  و جلسات آن به صورت مستمر برگزار شود تا مدیریت دقیقی صورت گیرد. 

⭕️وی تا‌کید کرد :  معاونت غذا و دارو  ذخیره کافی از داروهای مورد نیاز کرونا و لوازم حفاظت فردی را تامین  و تدابیر لازم برای تامین واکسن آنفولانزا در فصل پاییز  به ظرفیت بالا اتخاذ شود 

⭕️رئیس دانشگاه افزود : راه اندازی آزمایشگاه مولکولی در معاونت بهداشتی کار بسیار بزرگی بود و می توان تمام موارد غربالگری سرپایی را به صورت تجمیع شده در آن مرکز انجام داد . 

⭕️وی تاکید کرد فعالیت بسیج محله محور در مناطقی که در شرایط قرمز کرونا قرار دارند بسیار مهم است و باید به صورت کاملا سازماندهی شده گروه های جهادی را هدایت کرد. 

⭕️دکتر کریم خاطر نشان کرد با توجه به این که ممکن است پیک سوم کرونا را در فصل پاییز داشته باشیم باید فعالیت های تله مدیسین ( پزشکی از راه دور )  را پایه گذاری کنیم و غربالگری مجازی را شروع کنیم . 

⭕️وی با بیان اینکه نیاز است یک طرح تحقیقاتی جهت بررسی شیوع مجدد کرونا در دانشگاه انجام شود خاطر نشان کرد  : مسئله مهم  مقایسه دو پیک کرونا با یکدیگر است  و باید کل پارامتر ها در دو پیک مقایسه شود .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0