• ساعت : ۱۷:۹:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
    /  7
در هفته ی قوه قضاییه صورت گرفت
رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز با مدیر كل دادگستری استان دیدار و گفتگو كرد .
مدیر کل دادگستری : مقابله با کرونا در زندان ها و ندامتگاه های استان بسیار خوب انجام شد

 

دکتر کریم در دیدار با مدیرکل دادگستری استان   ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت :  امیدواریم بتوانیم با همیاری و تعامل یکدیگر بیش از پیش  امنیت و  سلامت را  در استان محقق سازیم و خانواده ی بزرگ دانشگاه نهایت همکاری را در کسب این مهم خواهند داشت. 
وی افزود : خوشبختانه استان البرز در مرحله اول مقابله با کرونا افتخارات بزرگی کسب کرد  که این موفقیت  به مردمی تعلق دارد که نهایت  همکاری را با سیستم بهداشت و درمان داشتند  و نکات بهداشتی را به خوبی رعایت کردند.
رییس دانشگاه از همیاری  مجموعه دادگستری در مقابله با کرونا تقدیر کرد و این را موجب دلگرمی بهداشت و درمان دانست. 

دکتر کریم عنوان کرد :  دانشگاه توان خود را در جهت  سالم سازی محیط دانشگاه در خصوص قرار داد ها و پرونده ها به کار بسته و  در اولویت کار خود قرار داده است که  تحقق این امر نیازمند حمایت های دادگستری در استان است. 

در ادامه حسین فاضلی رئیس دادگستری استان البرز گفت :  با حضور آقای دکتر رئیسی در راس  قوه قضائیه  و حمایت مقام معظم رهبری اقدامات گذشته با جدیت بیشتری پیگیری می شوند و در دستگاه قضائی تحول  خوبی رخ داده است. 
وی افزود : ما نیز در حوزه رسیدگی به پرونده ها تغییرات بسیار مفیدی داشته ایم و همچنین در حوزه ارتباطات و تعامل با سایر ادارات  هم افزایی های خوبی صورت گرفته است. 
رئیس دادگستری استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل ایثارگر کادر بهداشت و درمان  در دوران مقابله با کرونا خاطر نشان کرد : در این راه جان فشانی های زیادی از فعالان عرصه ی سلامت شاهد بودیم و تعدادی از این عزیزان  شهدای مدافع  راه سلامت شدند که   به روح بلندشان درود می فرستیم . 
مدیر کل دادگستری استان  در خصوص رعایت دقیق فاصله گذاری اجتماعی گفت :  دادگستری استان البرز اولین دادگستری در سطح کشور بود که دستورالعمل جامعی را به روسای دادگستری ها  و دادستان ها ابلاغ کرد و حساسیت لازم را نسبت به اجرای آن به کار بست.  
وی خاطر نشان کرد مقابله با این ویروس در موج دوم بسیار سخت تر از موج اول خواهد بود. 
حسین فاضلی با بیان اینکه برای سلامت مردم لازم است با  تمام وجود  کار شود از همکاری و اقدامات موثر  دانشگاه علوم پزشکی  استان در مقابله با کرونا تقدیر کرد. 
وی در پایان  مقابله با کرونا در  زندان ها و ندامتگاه های استان  را بسیار خوب ارزیابی کرد و تیم های بهداشتی و درمانی تقدیر کرد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0