1398/2/11 چهارشنبه
پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت روز استاد
دکتر حسین کریم ، رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید دکتر مرتضی مطهری، روز استاد را به تمامی تلاش گران عرصه علم و تربیت به ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است :

سپاس یگانه معبودی را سزاست که انسان ها را به واسطه دانش و خرد بر عالمیان سروری بخشید و راهنمایانی از میان ایشان برانگیخت تا تعلیم دهند، تربیت کنند و روح بلندی را که خداوند در وجود انسان دمید، تعالی بخشند.

اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهيد علامه دکتر مرتضی مطهری(ره) به پاس تجلیل از مقام والای استاد و معلم در جمهوري اسلامي ایران، روز معلم نامگذاري شده است تا ضمن بزرگداشت ياد و خاطره اين انديشمند فرزانه و ارائه آثار ارزشمنداين استاد شهيد به جامعه و به ويژه نسل جوان، فرصت مغتنمي باشد براي قدرداني از يكايك عزيزاني كه رسالتشان همتراز رسالت انبياست.
بي شك همت تلاشگران گمنام عرصه تعليم و تربيت يعني استادان فرهيخته و معلمان عاليقدر نقش مهمي در دانايي، شكوفايي و تعالي جامعه و فراهم كردن شرايط لازم و بستر مناسب برای تکوین حیات طیبه انسانی دارد.

اینجانب هفته بزرگداشت مقام والای معلم و استاد راخدمت همه استادان تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی البرز  تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم بتوانیم با اراده ای راسخ، همتی جهادی و آگاهانه، جایگاه دانشگاه را در اجرای هر چه بهتر نقشه جامع علمی کشور ارتقا دهیم چرا که بدون تردید موفقیت‌های نهاد گران‌قدر دانشگاه و یکایک دانشجویان نتیجه حضور متعهدانه و عالمانه اساتید ارزنده است.
 

دکتر حسین کریم 
سرپرست دانشگاه 

عكس هاي مرتبط :

لینک های مفید
اعلانات