1398/4/18 سه‌شنبه
نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی البرز و مجمع خیرین سلامت
نشست مشترک دانشگاه و مجمع خیرین سلامت با هدف تکمیل شدن پروژه کلینیک تخصصی بیمارستان امام حسین (ع)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه – صبح امروز نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی با مجمع خیرین استان در خصوص پروژه در حال ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان امام حسین  محمدشهر ( بیمارستان امام حسین (ع) ) با حضور رئیس دانشگاه ، شهردار و  رئیس شورای شهر محمدشهر ، جمعی از خیرین این شهرستان  و اعضای مجمع خیرین استان در محل بیمارستان امام حسین برگزار شد.

دکتر حسین کریم در جمع خیرین سلامت استان در محمدشهر گفت: با توجه به وضعیت بودجه ی دولت و سرانه های بهداشتی و درمانی نیاز داریم از ظرفیت خیرین سلامت در جهت پیشبرد اهداف سلامت محور و توسعه فضاهای درمانی در استان بهره ببریم.

وی با اشاره به پتانسیل بالقوه خیرین در استان البرز تاکید کرد: باید این پتانسیل را بالفعل تبدیل کرد تا بتوانیم از همیاری و کمک خیرین و یخش خصوص استفاده کرد.

وی افزود: طی سالهاس گذشته تا کنون حضور و نقش پر رنگ خیرین در حوزه ی سلامت به خوبی احساس شده و امیدواریم در آینده نیز با توجه به شرایط موجود این نقش پر رنگ تر شود.
وی افزود: البرز نسبت به سایر استان های دیگر از نظر تعداد تخت بیمارستانی و بار مراجعان وضعیت مناسبی ندارد و نیاز هست در این زمینه به طور جدی کار کرد  
گفتنی است در این نشست موضوعات و چالش های موجود در روند ساخت کلینیک بررسی شد و با تبادل نظر در این خصوص  تصمیمات لازم اتخاذ شد. 

عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات