به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم  پزشکی البرز - دکتر شهاب مستوفی معاون بهداشتی دانشگاه ضمن قدردانی از کلیه دست اندرکاران "طرح بسیج ملی کنترل فشار خون"  که از تاریخ 27 اردیبهشت ماه  آغاز  و تا 17 تیر ماه ادامه داشت  گفت : خوشبختانه طرح ملی کنترل فشار خون  به همت  مردم فهیم و با همکاری کلیه مسئولین استانی و دانشگاهی و  همیاری سازمان ها و ادارات در بخش های مختلف استان  با موفقیت  به پایان رسید .

وی افزود: در زمینه غربالگری و آموزش مراقبت های فشار خون همکاران در پایگاه های ثابت و سیار سنجش فشار خون بسیار قوی عمل کردند و نتیجه به دست آمده حاکی از تلاش و مجاهدت تیم بهداشتی و درمانی در استان است.

معاون بهداشتی دانشگاه با اشاره به اینکه گروه هدف در این طرح افراد بالای 30 سال ، مادران باردار و بیماران کلیوی بوده است اظهار داشت: بسیج ملی کنترل فشار خون با غربالگری    33 درصد بیش از اهداف تعیین شده  در استان با موفقیت به پایان رسید.

دکتر مستوفی  از سنجش و ثبت فشار خون 855768 نفردر استان خبر داد و تصریح کرد:  این نتیجه ی افتخار آمیز علاوه بر استقبال بی نظیر هم استانی های ارجمند ،مرهون تلاش های شبانه روزی کلیه همکاران مجموعه دانشگاه بوده است.

وی در پایان افزود: نتایج این طرح طی مراسمی  با حضور فعالان عرصه ی سلامت  در بسیج ملی کنترل فشار خون  تشریح خواهد شد.

عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات