1398/3/22 چهارشنبه
مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی برگزار شد
در این مراسم دکتر شهروز یزدانی به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی معرفی و از فعالیت های دکتر غوغایی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح امروز مراسم معارفه و تکریم سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی با حضور معاون آموزشی دانشگاه برگزار شد. 
در این مراسم دکتر رامین تاجبخش معاون اموزشی دانشگاه ضمن تقدیر از فعالیت های شایسته ی دکتر مرتضی غوغایی در دوران تصدی سرپرستی این مرکز اظهار داشت : در چند سال اخیر این مرکز به عنوان مرکزی که در امر آموزش و درمان فعال می باشد بسیار درخشیده است و خدمات ارزنده ای توسط تیم مدیریتی و پرسنلی این مرکز انجام شده است. 
دکتر تاجبخش ضمن ارزوی توفیق برای دکتر شهروز یزدانی  سرپرست جدید این مرکز از همه پرسنل سختکوش مرکز شهید رجایی خواست تا همواره در پیشبرد اهداف دانشگاه ایشان را همراهی و کمک  کنند
معاون آموزشی دانشگاه در ادامه بر اهمیت اخلاق مداری در امور تاکید کرد و اظهار داشت : رعایت عدالت  و شایسته سالاری باید اولویت مدیران قرار بگیرد. 
در پایان  ابلاغ دکتر شهروز یزدانی به عنوان سرپرست مرکز اموزشی درمانی شهید رجایی از سوی ریاست دانشگاه توسط معاون آموزشی به ایشان اهدا شد و همچنین لوح تقدیر ریاست دانشگاه ار خدمات دکتر مرتضی غوغایی توسط دکتر تاجبخش به ایشان اهدا گردید. 
عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات