1398/3/13 دوشنبه
مراسم معارفه و تکریم سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی برگزار شد
طی مراسمی دکتر منصور آذریان به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی معارفه شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح امروز مراسم معارفه  و تکریم سرپرست مرکز آموزشی و درمانی شهید مدنی با حضور معاون آموزشی دانشگاه و جمعی از کارکنان آن مرکز برگزار شد. 
در این مراسم دکتر منصور آذریان به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی معارفه شد و از تلاش ها و خدمات دکتر علی طاهری نیا در دوران تصدی سرپرستی مرکز آموزشی درمانی شهید مدنی تقدیر شد. 
در این نشست دکتر رامین تاجبخش ، معاون آموزشی دانشگاه ضمن قدرانی از فعالیت های شایسته ی دکتر طاهری نیا طی سه سالی که مسئولین خطیر سرپرستی این مرکز را عهده دار بودند ابراز امیدواری کرد :  با رویکرد جدید  و تلاش مضاعف دکتر آذریان مسیر توسعه و ارتقای بیمارستان شهید مدنی به دنبال خدمات دکتر طاهری نیا ادامه پیدا کند. 
وی با اشاره به اهمیت و بار سنگین مراجعه کنندگان به بیمارستان شهید مدنی اظهار داشت : این بیمارستان با توجه به قطب ترومای استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که هم بار آموزشی و بار درمانی را به دوش می کشد. 
دکتر تاجبخش با اشاره به شرایط اقتصادی موجود بر اهمیت اقتصاد در درمان تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد : با تجربه و فعالیت دکتر آذریان در اقتصاد درمان بتوانبم چالش های موجود در این حوزه را برطرف کنیم. 

 
عكس هاي مرتبط :


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات