1398/2/25 چهارشنبه
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
دکتر حسین کریم طی پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه به ویژه کارشناسان روابط عمومی ستاد و مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی البرز تبریک گفت

متن پیام به شرح زیر است :

بی شک  نامگذاری بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه روابط عمومی است.

نقش مؤثر و سازنده ارتباطات در رشد و تحول همه‌جانبه‌ی جوامع به وسیله اطلاع‌رسانی شفاف و آگاهانه با تکیه‌بر عنصر اخلاق و واقعیت از نیازهای جامعه‌ی امروز ماست. و روابط عمومی‌ها نیز به عنوان یکی از کانون‌های برقراری ارتباط دوجانبه در حوزه‌های درون سازمانی و فرا سازمانی نقشی مهم و ارزنده در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان بر عهده خواهند داشت.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز می تواند با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرایند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری کنند و به عنوان کانون تفکر  و چشم بینای دانشگاه فعالیت موثر و سازنده  داشته باشند چرا که مسلماً انعکاس فعالیت‌ها و دستاوردهای ارزشمند دانشگاه  به افکارعمومی، به تقویت جایگاه روابط‌عمومی و تلاش بی‌وقفه همکاران خدوم این حوزه وابسته است.

در پایان ضمن تشکر از زحمات مدیر محترم و کارشناسان محترم روابط عمومی در ستاد ومراکز تابعه دانشگاه  این روز را به همه فعالان این عرصه  تبریک  عرض می نمایم  و امیدوارم با تلاشی مضاعف ، علاقه  و خلاقیت  بیش از پیش در این رسالت خطیر موفق و موید باشید.
 

دکتر حسین کریم 
سرپرست دانشگاه 

 

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات