1398/2/24 سه‌شنبه
مراسم معارفه و تکریم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.
رئیس دانشگاه : فعالیت در حوزه ی بهداشت مستلزم عشق و علاقه است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز -  پیش از ظهر امروز مراسم معارفه ی دکتر شهاب معینی مستوفی  ، معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان و تکریم از دکتر داود مقیمی  با حضور معاونین ، مدیران و کارکنان معاونت بهداشتی در محل سالن فارابی برگزار شد.

دکتر حسین کریم ، سرپرست دانشگاه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در جمع مدیران و کارکنان بهداشت گفت: تغییرات در سیستم مدیریتی دانشگاه اجتناب ناپذیر است و این دلیل بر ناکارامدی افراد و مدیران نیست بلکه یک تغییر استراتژیکی در جهت رشد خلاقیت و نوآوری  در مدیریت می باشد.

وی ادامه داد: دکتر داود مقیمی یکی از افراد توانمند و دلسوز خانواده ی بهداشتی در کشور هستند و تا کنون سیستم بهداشتی از تلاش های و فعالیت های جهادگونه ی ایشان بهرمند شده اند.

دکتر کریم بااشاره به اینکه دکتر مقیمی همچنان دوست و همکار و نماینده دانشگاه در معاونت بهداشتی وزارت بهداشت خواهند بود تصریح کرد: بی شک معاونت بهداشتی  دانشگاه از تجربیات و توان ایشان در پیشبرد اهداف سلامت استفاده خواهند کرد.

وی  با بیان اینکه کار کردن در سیستم بهداشتی  بسیار لذت بخش است خاطر نشان کرد: بهداشت به سبب کارکنان دلسوز ، مهربانی که دارد فعالیت در این حوزه را شیرین تر می کند و فعالیت در این حوزه مستلزم عشق و علاقه است .

سرپرست دانشگاه ضمن اشاره به سوابق کاری و اخلاقی دکتر شهاب معینی مستوفی گفت: با توجه به صفات بارز ایشان که از جمله مدیران صبور ، با اخلاق ، توانمند  هستند و با  پشتکار و تعهدی که وجود داشت ایشان بهترین گزینه برای این تغییر بودند.

دکتر داود مقیمی از همکاران خدوم و ارزشی معاونت بهداشتی قدردانی کرد 

دکتر داود مقیمی از همکاران خدوم و ارزشمند معاونت بهداشتی که در دوران تصدی ایشان همواره در جهت اعتلای بهداشت استان گام برداشته اند  قدردانی  و دل جویی کرد و ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشگاه  اظهار داشت : بنده همواره عضو خانواده ی بزرگ دانشگاه علوم پزشکی البرز هستم و در کنار دکتر مستوفی و همکاران در جهت رشد برنامه های حوزه ی بهداشت تلاش خواهم کرد.
دکتر شهاب معینی مستوفی ، معاون بهداشت 

در ادامه دکتر شهاب معینی مستوفی ، معاون بهداشتی دانشگاه ضمن قدردانی از اعتماد ریاست دانشگاه نسبت به محول نمودن رسالت خطیر و سکان معاونت بهداشتی دانشگاه از همراهی و هم دلی کارکنان سختکوش این معاونت تقدیر کرد.

وی افزود: حرکت در مسیر بهداشت هرگز متوقف نخواهد شد چرا که بهداشت خط مقدم سلامت در جامعه است و می بایست با تمام قوا در جهت پایه گذاری فرهنگ بهداشت و سلامت در دل جامعه حرکت کرد.

دکتر مستوفی با بیان اینکه در حوزه ی سلامت به ویژه بهداشت چالش هایی وجود دارد اظهار داشت : این وظیفه ی ماست که چالش ها را به فرصت تبدیل کنیم و با همراهی و همکاری یکدیگر ، مصمم و با انگیزه در جهت پیشبرد اهداف بالادستی در بخش سلامت کشور گام برداریم.

در پایان این مراسم حکم انتصاب  دکتر شهاب معینی مستوفی توسط ریاست دانشگاه به عنوان معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان به ایشان ابلاغ شد و همچنین ریاست  دانشگاه با هدای لوح تقدیر از خدمات و فعالیت های دکتر داود مقیمی تشکر کرد. 

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات