1398/2/30 دوشنبه
جلسه معارفه ی رئیس مرکز آموزشی و درمانی کمالی برگزار شد
صبح امروز دکتر علیرضا جشنی مطلق با حضور معاون آموزشی دانشگاه طی مراسمی در بیمارستان کمالی به عنوان رئیس این مرکز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز صبح امروز مراسم معارفه ی دکتر علرضا جشنی مطلق به عنوان رئیس مرکز آموزشی و درمانی کمالی با حضور دکتر رامین تاجبخش ، معاون آموزشی دانشگاه در محل سالن جلسات بیمارستان با حضور کارکنان آن مرکز برگزار شد .

در این نشست دکتر رامین تاجبخش ، معاون اموزشی دانشگاه ضمن تاکید بر نقش آموزش و پژوهش در راستای اهداف متعالی دانشگاه تصریح کرد: بی شک روند پیشرفت و اعتلای دانشگاه در بخش های مختلف بهداشت و درمان با اجرایی نمودن سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری  نمود خواهد یافت.

وی ابراز امیدواری کرد: با ایجاد بستر مناسب و همکاری و همسویی مجموعه  در مسیر دستیابی به اهداف و پیشبرد کمی و کیفی خدمات سلامت همت و تلاشی مضاعف صورت پذیرد .

دکتر تاجبخش ضمن اشاره به اهمیت مراکز آموزشی و درمانی به ویزه مرکز کمالی به عنوان مرکز جامع زنان در استان ابراز امیدواری کرد بتوانیم با توسعه کیفی   و همچنین کمی  بستر آموزش و درمان را در این مرکز اعتلا ببخشیم.

در ادامه دکتر علیرضا جشنی مطلق ، رئیس مرکز آموزشی و درمانی کمالی ضمن قدردانی از همکاران  و اعتماد ریاست محترم دانشگاه گفت: وجود سرمایه انسانی زبده ، توانمند ، نوع دوست از اهمیت بالایی برخورددار است که خوشبختانه در مرکز کمالی از این ظرفیت بهره مند هستیم.

وی ادامه داد: انجام کار گروهی بر اساس شرح وظایف  و مسئولیت های محوله بسیار حائز اهمیت خواهد بود و در ادامه بر  اجرایی نمودن  شاخص های عملکردی آموزش و درمان بر اساس برنامه عملیاتی در چارچوب دستور العمل ها و بخش نامه های ابلاغی  از سوی وزارت متبوع تا حصول نتیجه تاکید کرد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های دکتر احمد مهدوی در دوران تصدی ریاست مرکز آموزشی و درمانی کمالی تقدیر شد
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات