1398/2/18 چهارشنبه
در روز جهانی بیماران خاص
معاون درمان دانشگاه : در استان البرز یک هزار و 150 بیمار دیالیزی، ۳۰۸ بیمار هموفیلی، چهار هزار و 298 بیمار ام اس و ۳۳۲ بیمار تالاسمی تحت درمان قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - صبح روز چهارشنبه  همزمان با 18 اردیبهشت  روز بیماری های خاص، دکتر سیامک جبارنیا معاون درمان و دکتر سیف الله مرادی معاون توسعه،مدیریت و منابع دانشگاه  با حضور در بخش های تالاسمی،هموفیلی، دیالیز و شیمی درمانی بزرگسالان و کودکان  مجتمع امام علی(ع) و اهدای شاخه گل از بیماران عیادت و از نزدیک روند و نحوه درمان این بیماران را مورد پایش قرار دادند.
دکتر سیامک جبار نیا ، معاون درمان دانشگاه در حاشیه این بازدید اظهار داشت : در استان البرز یک هزار و 150 بیمار دیالیزی، ۳۰۸ بیمار هموفیلی، چهار هزار و 298 بیمار ام اس و ۳۳۲ بیمار تالاسمی تحت درمان قرار دارند.
وی خاطر نشان کرد:  در مجتمع  امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی البرز خدمات دندانپزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، بینایی و شنوایی سنجی، اکو، ویزیت متخصص و فوق تخصص با تعرفه های دولتی به بیماران خاص ارائه می شود.

گفتنی است همزمان با بازدید مسئولین دانشگاه از بخش های درمانی بیماران خاص در مجتمع آموزشی و درمانی امام علی (ع) کارکنان مرکز بهدشات شرق کرج نیز با اهدای گل از بیماران بخش های مختلف بیماران خاص در این مرکز عیادت کردند.
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات