1398/2/18 چهارشنبه
به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان
برگزاری نشست قرآنی در دانشکده پیرا پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز - به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در اولین روز ماه میهمانی خدا  مراسم بیست و ششمین نشست قرانی استادان دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مطهری پور ، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،  دکتر معصمومه جودکی ، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ،  دکتر علی احسان حیدری ، رئیس دانشکده پیراپزشکی وجمعی از  اعضای هیئت علمی ، اساتید  و مسئولان و کارکنان در سالن کنفرانس دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید.

این مراسم با هدف ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی  و اسالتید به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه  و انس بیشتر دانشجویان با مفاهیم قرآنی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مطهری پور ، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه ضیافت الهی و انس با قرآن گفت : در قرآن کریم آمده است ماه رمضان ماهی است که قرآن برای هدایت انسان‏ها در آن نازل شده است، لذا به جهت نزول قرآن کریم در این ماه ضیافت الهی ویژگی‏های منحصری دارد.

وی افزود: ماه رمضان بهترین فرصت برای انس گرفتن با قرآن است به ویژه در بین نخبگان و دانشجویان که لازم است فرهنگ قرآنی ترویج پیدا کند.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات