1397/12/20 دوشنبه
مسئوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه:
فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی و دینی، خدمتگذاری به مردم است
مسئوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گفت: فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی و دینی، خدمتگذاری به مردم است و از این رو، وظایفی رو متوجه کارگزاران نظام میکند.

به گزارش وب دا -  حجت الاسلام و المسلمین دکتر مطهری پور، مسئوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در مراسم تکریم دکتر درفشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز و معارفه دکتر کریم سرپرست جدید دانشگاه که صبح امروز با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز جمعی از مسئولین استانی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه رجب گفت: فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی و دینی، خدمتگذاری به مردم است و از این رو، وظایفی رو متوجه کارگزاران نظام می کند.

وی افزود: عهده دارشدن مسئولیت در نظام دینی و خدمتگذاری به جامعه دارای شان و مقام خاصی نیست مگر اینکه در پرتو این مسئولیت و عهده داری رسالت خطیر، انجام وظیفه صورت بگیرد.

مسئوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیان کرد: در پرتو پذیرش مسئولیت است که انسان می تواند به اجرای نظام عادلانه کمک کند و مجری احکام دینی و شرعی و خدمتگذاری به جامعه اسلامی باشد.

حجت الاسلام مطهری پور بیان کرد: احساس مسئولیت نسبت به عموم مردم باید یکی از وظایف اصلی هر کارگذار کوشا در حوزه حدمت به مردم باشد و اصلاح امور و کارگذاری در نظام اسلامی بدون خیرخواهی، دلسوزی و تلاش شبانه روزی به خصوص در حوزه تامین سلامت انسان ها امکان پذیر نخواهد بود.

وی اظهار داشت:شرایطی که اکنون در جامعه حاکم است، شرایط خاصی است که نیاز به مدیریت چهادی و انقلابی و تلاش شبانه روزی دارد. اکنون که در دهه پنجم انقلاب قرار گرفته ایم، مقام معظم رهبری بیانیه ای را صادر و در آن انتظاری را مبنی بر اینکه باید با قدرت و سرعت بیش از پیش به سمت تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرد بیان کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مطهری پور افزود: به گفته مقام معظم رهبری، دو رکن افتخار به گذشته و نگاه امیدوارانه به آینده درخشان و روشن باید سرلوحه اقدامات قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مدیران نظام باید انقلابی، دلسوز و تلاشگر باشند، ضمن تشکر از دکتر درفشی و پرسنل ایشان، گفت: با وجود زحمات بسیار این عزیزان در طول مدت حدود پنج سال، هنوز هم کاستی های بسیاری وجود دارند و راهی طولانی در پیش است که تلاش های دوستان را می طلبد البته زیرساخت ها تا حدودی فراهم شده اند.

مسئوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اظهار داشت: از دکتر کریم سرپرست دانشگاه علوم‌ پزشکی استان البرز انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های دانشگاه و تجارب ارزنده خود و نگاه دوراندیشانه همراه با توجه به اخلاق محوری و رعایت قانون، نقش موثری را در ارتقاء جنبه های آموزشی و سطح خدمات رسانی ایفا کرده و بنابر تاکید مقام معظم رهبری، با تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروهای بومی و جوان به رشد دانشگاه کمک شایانی کنند.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات