1397/12/20 دوشنبه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز:
مدیران دانشگاه علوم پزشکی البرز بر اساس منشور مدیریتی عمل کنند/ بند های منشور مدیریتی اعلام شد

 دکتر کریم رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی البرز با اظهار این مطلب که امیدوارم در سال جدید مردم تنگناهای اقتصادی شان برطرف شود بیان کرد: امیدوارم‌ در طی مدت خدمت در البرز یادگاری های خوبی از خود به جا بگذارم.
وی گفت: فضای حاکم‌بر این استان به عنوان استانی زیبا و جذاب سبب می شود کار و تلاش بیشتری صرف این استان شود و به دلیل حاشیه هایی که در استان وجود دارد بی شک‌باید مشکلات و کمبودها رصد شود تا برنامه ریزی های بهداشتی و درمانی بیشتری انجام‌شود. 
این مسوول با بیان‌این که پزشکان‌معتمد‌ زیادی در البرز وجود دارد  تصریح کرد: شرایطی که هم اکنون در کشور و استان وجود دارد سخت است و برای گذر از این‌ پیچ و مشکلات موجود باید به عنوان یک خانواده بوده و در کنار هم با همدلی و وفاق مشکلات را برطرف کنیم.
وی اظهار کرد: بی شک بدون‌همراهی دیگر سازمان ها و نهادها نمی توان کارها را پیش برد و برای توسعه آینده همه مسوولان باید دست به دست هم مشکلات را مرتفع و مسیر را هموار کنیم.
وی یادآوری کرد: با توجه به تجربه دوران‌مدیریت  ام در سیتم سلامت به این‌نتیجه رسیده ام که باید منشور مدیریتی داشته و برپایه آن عمل کرده و حرکت کنم.
این مسوول بیان کرد: انتطار دارم بر اساس این منشور اخلاقمداری را سرلوحه فعالیتهایمان قرار دهیم و این مهم را از همه مسوولان و معاونین دانشگاه درخواست دارم.

دکتر کریم مطرح کرد: کلام، ظاهر و رفتار فاخر را باید در امور خود لحاظ  و در شان‌دانشگاه و جایگاه در تمامی عرصه ها رفتار کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز با اظهار این مهم که دوری از جهت گیری های سیاسی و باندی را سرلوحه فعالیتهایمان قرار دهیم گفت: تنها سلامت مردم‌را تعهد و باید در سرلوحه فعالیتهایمان قرار دهیم و اگر کسی این‌کار را درست انجام دهد بزرگترین‌وظیفه خود را انجام داده است و در دانشگاه فقط باید بدنبال کار مردم ، مشکلات و وظایف سازمانی مان‌ باشیم و با هم در کارها همچون‌خانواده مان رفتار کنیم.
وی بیان کرد: از آمار سازی دروغ به مردم فهیم دوری کنیم چرا که در بحث درمان بدون‌حضور مردم کاری نمیتوانیم انجام دهیم و جلب رضایت مردم و خدمت را در وظایف مان فراموش نکنیم.
این مسوول گفت: مدیریت مشارکتی از دیگر مواردی است که برای آن‌اهمیت زیادی قایل هستم و از صاحب‌نظران درخواست کمک برای پیشرفت دانشگاه را دارم.
پیشرفت و جدیت از دیگر مواردی بودکه دکتر کریم‌برشمرده و تصریح کرد: راه سختی در پیش داریم و از مسوولان می‌خواهم از صندلی خود جدا شده و  محیط جامعه و کار را بشناسند و من مدیری که روی صندلی بنشیند را نیاز ندارم.
برنامه ریزی و هدفمندی از دیگر مواردی بود که این‌مسوول بدان‌اشاره کرده و گفت: مدیران این دانشگاه و مسوولانش باید برنامه داشته و بر اساس توافق نامه ای که امضا کرده اند حرکت کنند.
بهره وری و ارتقا کیفیت را نیز این‌مسوول مهم ارزیابی کرده و بیان کرد: ایده و نظرات و ابتکارات برای ما ارزشمند و کاربردی است.
کاردانی و شایسته سالاری، تعهد سازمانی داشتن، هوشمندی، نوع آوری و خلاقیت، الگو سازی، استقلال دانشگاه، تعامل مثبت با مسوولان داخل و خارج از دانشگاه، نظارت بر امور، قانونمندی و انظباط اداری،ارتباط موثر با رسانه ها به عنوان‌پلی بین مردم و مسوولان از جمله محورهای منشور فعالیتی رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز بود.

خبر در حال تکمیل است ...
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات