1397/11/21 يكشنبه
فراخوان متقاضیان معاونت آموزشی عتبات عالیات
به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تامین نیروی ­انسانی واجد شرایط بومی مقرر است از روز یکشنبه مورخ 14‏/11‏/97 فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شود.
به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تامین نیروی ‌انسانی واجد شرایط بومی مقرر است از روز یکشنبه مورخ 14‏/11‏/97 فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شود. گفتنی است فراخوان یادشده تا تاریخ 25‏/12‏/97 ادامه خواهد داشت و آزمون کتبی نیز روز جمعه مورخ 06‏/02‏/98 برگزار خواهد شد.

فراخوان مذکور مطابق نظام‌نامه جامع منابع انسانی حوزه کارگزاری حج و زیارت، علاوه بر تامین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه عتبات عالیات، مبدأ و نقطه ورود افراد واجد شرایط به چرخه عوامل اجرایی حج و زیارت می باشد و از طرفی بر اساس طرح ارتقای پلکانی، این افراد در چشم انداز آینده در صورت داشتن شرایط لازم و طی موفقیت آمیز مراحل ارتقاء به عرصه عمره و حج تمتع ورود خواهند کرد و با این وصف از شرایط عوامل سال اولی حج تمتع نیز داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی در حوزه حج و زیارت است، لذا با توجه به اهمیت موضوع شایسته است مدیران محترم کاروان ها و مجموعه ها توجه لازم را داشته باشند.

دستورالعمل مربوطه شامل: سرفصل ماموریت‌ها، شرایط عمومی و اختصاصی، شرایط احراز مسئولیت، نحوه انتخاب و بکارگماری و برنامه زمانبندی و سرفصل های آزمون از لینک زیر قابل دریافت است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات