1397/10/5 چهارشنبه
کنگره ملی گزارش های موردی بالینی در حال برگزاری است
گنگره ملی دو روزه موردی بالینی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز در 5 و 6 دی ماه در حال برگزاری است.

گنگره ملی  دو روزه موردی بالینی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز در 5 و 6 دی ماه با حضور اساتید ، پزشکان  با محور های مختلف بیماری های داخلی ، بیماری های نورولوژی ، بیماری های روانپزشکی ، بیماری های عفونی .بیماری های قلب و جراحی قلب  ، ارتوپدی ، اورولوژی ، زنان و مامایی ، اطفال ، طب اورژانس ، پزشکی قانونی و مسمومیت ، علوم آزمایشگاهی ، پرستاری تمامی محور ها  در حال برگزاری است.

دکتر محمد نوری سپهر ، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در مراسم افتتاحیه کنگره ملی بر لزوم برگزاری کنگره های موردی بالینی تاکید کرد و اظهار داشت :  با توجه به جمعیت و کیس های مختلفی که استان البرز وجود دارد برگزاری کنگره های بالینی به خوبی می تواند بر غنای علمی کشور اثر گذار باشد  .

وی تصریح کرد : این کنگره دومین سال است که در دانشگاه علوم پزشکی البرز و با همکاری مرکز بالینی مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی برگزار می شود.

دکتر یزدانی دبیر علمی کنگره ملی موردی بالینی در ادامه افزود: تعداد 320 مقاله به این کنگره ارسال شده که 40 مقاله در بخش سخنرانی  پذیرفته شدند و 200 مقاله ی دیگر نیز در بخش ارائه پوستر برگزیده شدند.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات