1397/4/24 يكشنبه
گارگاه آموزشی و روش های کاربردی امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد
هنر هدایت ، مهارت بازدارندگی در امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش وب دا- صبح امروز کارگاه آموزشی یک روزه روشهای کاربردی امر به معروف و نهی از منکر به همت شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در محل سالن اجتماعات ابن سینا با  تدریس آقای بازرگان ، عضو هیات علمی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و حضور جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد. 
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرتضی مطهری پور ، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در خصوص اهمیت امر به معروف در جامعه گفت : امر به معروف یک واجب است که امروزه شاید خلی به ان پرداخته نمی شود و یا به شکل صحیح و معقول آن دیده نمی شود. 
وی تصریح کرد: امر به معروف در همه ی ابعاد جامعه وجود دارد و تنها مختص به یک موضوع خاص تلقی نمی شود به  طور مثال همه ی معظلاتی که امروز در جامعه وجود دارد مانند اسراف ، اتلاف در منابع عمومی ، سرمایه های ملی ، ناهنجاری های اجتماعی  و ... با شناخت ابعاد وجودی امر به معروف  و نهی از منکر می توان معروف را در جامعه بسط داد و بسیاری از مشکلات اجتماعی که ناشی از بی تفاوتی عموم نسبت به این امر مهم ایجاد شده است برطرف خواهد شد. 
دکتر مطهری پور ادامه داد : برگزاری این کارگاه ها کمک می کنه تا عموم مردم وظایف خود را در قبال این واجب فراموش شده بدانند و معروف ها را بشناساند  و در زندگی خود و دیگران معروف ها ترویج دهند و عاداب درست  و صحیح نهی از منکر را فرا بگیرند.

 
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات