اطلاعیه ها
جشنواره پیوندهای آسمانی با مشارکت زوجین جوان و با حضور مسئولین و هنرمندان شهرستان فردیس در تاریخ سوم شهریور 96 به میزبانی تالار قصر الماس مشکین دشت و  به همت مرکز بهداشت شهرستان فردیس ، سازمان مردم نهاد حامیان جوانان ، شهرداری و شورای اسلامی شهر مشکین دشت برگزار گردید .
این  مراسم با سخنرانی سرکار خانم دکتر جودکی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان فردیس افتتاح شد . ایشان ضمن خوشامدگویی در خصوص پوشش جمعیتی جوانان  در استان البرز و شهرستان فردیس ، مخاطرات تهدید کننده سلامت  ، سن مناسب  ازدواج و نقش خانواده در زمینه سازی ازدواج سالم،  اگاهانه و پایدار و  مسائل عمده در دوام و غنای زندگی جوانان به طور مشروح صحبت نمودند .
سپس  حجت الاسلام و المسلمین دکتر پیامی از روانشناسان و صاحب نظران حوزه ی ازدواج نیز به عنوان مشاور دیدگاه حقوقی و فقه اسلامی  را در ازدواج جوانان تشریح و بر  دوری از تجملات بی مورد و ساده گرفتن شروع زندگی تاکید نمودند .
در ادامه این مراسم آقای دکتر عزیزی استاد دانشگاه و روانشناس در خصوص تکنیک های داشتن زندگی موفق و مشترک و ... سخنرانی نمودند.
طرح سوال  و اجرای مسابقه از سخنرانی  خانم دکتر جودکی ، برگزاری نمایش ، اجرای موسیقی زنده ، اجرای عقد نمادین توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر پیامی ، قرعه کشی از شرکت کنندگان ،  اهدای جوایز نقدی به برندگان مسابقه و اردوی زیارتی به مشهد مقدس ، اردوی سیاحتی یک روزه از طرف سازمان مردم نهاد حامیان جوانان از دیگر برنامه های شاد این مراسم بود که با استقبال وتشویق حاضرین همراه بود .
 
عكس هاي مرتبط :

سه‌شنبه 4 تير 1398   03:58:28