اخبار

 رهبرمعظم انقلاب اسلامی

(ملت ایران با استحکام تمام ایستاده است و به توفیق الهی در ۲۲ بهمن، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه بسیار بیشتر از سالهای قبل برگزار خواهد کرد چهل سال ما افتخارآمیز است و ان‌شاءالله كه تبدیل به امید به آینده شود)

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدا نند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کندبهمن همیشه در راه است .

تشخیص توطئه معاندترین معاند نظام آمریکای جهانخوار یكی از موارد مهمی است كه باید به آن توجه داشته باشیم؛ زیرا آنان توطئه‌های خود را علیه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از دو سه سال قبل آغاز كرده‌اند و به خودشان وعده داده‌اند که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را نخواهیم دید اما ما مانند دفاع مقدس اثبات می‌کنیم كه پای این انقلاب هستیم و با قوت چهلمین سالگرد آن را برگزار خواهیم کرد لذا باید نسبت به سال‌های قبل فراگیرتر باشد زیرا کینه دشمن فراگیرتر است.

فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد.

عكس هاي مرتبط :

سه‌شنبه 4 تير 1398   03:58:08