دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۶:۱۸:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ 
رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز خبرداد:
اولین همایش استانی بهره وری و نوآوری در درمان و اولین جشنواره تجارب موفق در بهمن ماه برگزار می شود

دکتر حسین کریم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در نشستی که به منظور هماهنگی جهت برگزاری اولین همایش بهره وری و نوآوری در استان با حضور جمعی از معاونین و مدیران برگزار شد اظهار داشت: این همایش برای اولین بار در استان  با هدف ارتقای بهره وری ، کاهش هزینه و افزایش اثر بخشی در حوزه های درمان ، بهداشت و آموزش پزشکی برگزار میشود که اولین دوره ی آن در بخش درمان  در بهمن ماه سال جاری می باشد ودر بخش های بهداشت و آموزش به ترتیب در سال آتی اجرا خواهد شد. 
وی یکی از اهداف برگزاری این همایش را آشنایی و معرفی پیشنهادات ،تجارب موفق و  فعالیت های صورت گرفته با موضوع ارتقای بهره وری در حوزه ی درمان دانست و تصریح کرد: این همایش  که با حضور و مشارکت حداکثری مدعوین و مدیران مرتبط با موضوع همایش برگزار می شود قرار است در قالب ارائه مقاله ، ایده های نوآور ، خلاق محور و برنامه های عملیاتی به بحث هوشمند سازی و اتوماسیون ، اصلاح بهبود فرایند ها ، کنترل و کاهش هزینه ها ، افزایش درآمد ها اختصاصی و غیر اختصاصی ، ارتقای کیفیت خدمات بالینی و ... بپردازد .
دکتر کریم در پایان ابراز امیدواری کرد با برگزاری این همایش دستاورد های عملی و موثر و تجارب موفقی که در بیمارستان ها و حوزه ی درمان اجرا شده است شناسایی و معرفی شود و دیگر مراکز بتوانند از این ایده های نواور و موثر در ارتقای بهره وری استفاده کنند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0